CHOKLADKANNA. Silver. Gustaf Möllenborg, Stockholm 1847.

511108. CHOKLADKANNA. Silver. Gustaf Möllenborg, Stockholm 1847.

Nyrokoko. Höjd 17 cm. Vikt ca 340 gram.

Lagningar. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar. Slitage.

Antal besök: 1 977