KAFFESERVIS, 3 delar. Silver. Svenska importstämplar.

511080. KAFFESERVIS, 3 delar. Silver. Svenska importstämplar.

Rokokostil. Kaffekanna, sockerskål, gräddkanna. Höjd 13-21 cm. Vikt ca 1080 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 422