ELISABETH RIPPE. "Sommardag vid havet", färglitografi, signerad och numrerad 154/250.

511066. ELISABETH RIPPE. "Sommardag vid havet", färglitografi, signerad och numrerad 154/250.

Bildyta 35 x 28 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 35 x 28 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 976