IWAR DONNÉR. "Gata mot hamnen, Sölvesborg", olja på pannå, signerad.

510989. IWAR DONNÉR. "Gata mot hamnen, Sölvesborg", olja på pannå, signerad.

Bildyta 33 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 33 x 41 cm.

Antal besök: 1 082