COLLIER, BROSCH och ÖRHÄNGEN, mässing och granater, 1900-tal.

510959. COLLIER, BROSCH och ÖRHÄNGEN, mässing och granater, 1900-tal.

Collier längd 43 cm. Örhängen längd 2,5 cm. Brosch, diameter 3,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 518