STOLAR. 4 st. "Öglan", Gillis Lundgren, IKEA, 1900-talets senare del.

510933. STOLAR. 4 st. "Öglan", Gillis Lundgren, IKEA, 1900-talets senare del.

Plast. Rundad rygg samt svängda kopplade ben.

Repor, färgbortfall, hårdare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 858