SKÅL. Silver. Nyrokoko, Chas Reily & Goe Storer, London, 1840-41.

510868. SKÅL. Silver. Nyrokoko, Chas Reily & Goe Storer, London, 1840-41.

Dekor av blommor och rocailler. Två volutformade hänklar. Förgylld insida. Höjd 16 cm. Vikt ca 535 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 679