STOLAR, 4 st, Carl Larsson stil, 1900-tal.

510856. STOLAR, 4 st, Carl Larsson stil, 1900-tal.

Ribbor i rygg, bemålade.

Slitage, repor, färgbortfall, fläckar. En med udda skadad klädsel. En med lagning på sits. En med 2 sprickor på karm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ribbor i rygg, bemålade.

Antal besök: 556