KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Rörstrand, Wedgwood.

51078. KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Rörstrand, Wedgwood.

Kruka, stenmassa, blåvit dekor, höjd ca 17 cm.
Kaffekoppar med fat bl.a. Rörstrand.
Kaffekopp med fat samt fat på fot, Wedgwood.

En kopp Rörstrand med nagg. Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 052