SKULPTUR, trä, signerad R. Carlson 1959.

510778. SKULPTUR, trä, signerad R. Carlson 1959.

Höjd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 467