SKOMAKARELAMPA med hiss, porslin och glas, tidigt 1900-tal.

510768. SKOMAKARELAMPA med hiss, porslin och glas, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 90 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 90 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 684