RA Auktionsverket Norrköping
Belysning & Lampor
Taklampor
SKOMAKARELAMPA med hiss, porslin och glas, tidigt 1900-tal.
510768. SKOMAKARELAMPA med hiss, porslin och glas, tidigt 1900-tal.
Höjd ca 90 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 90 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
578