JOHN CARLSSON. Hamnmotiv, olja på papper, signerad och daterad 66.

51074. JOHN CARLSSON. Hamnmotiv, olja på papper, signerad och daterad 66.

37 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.

Antal besök: 2 164