DIVERSE, koppar, nysilverföremål mm, PIGTITTARE, mahogny, Karl Johan, 1800-tal, BIBEL, 1800-tal.

51071. DIVERSE, koppar, nysilverföremål mm, PIGTITTARE, mahogny, Karl Johan, 1800-tal, BIBEL, 1800-tal.

Pigtittare, höjd ca 45 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pigtittare, höjd ca 45 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 624