BLOMBORD, rokokostil, bonad björk, tidigt 1900-tal.

510693. BLOMBORD, rokokostil, bonad björk, tidigt 1900-tal.

Höjd 62cm, längd 70cm, bredd 31cm.

Fuktskador i lack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fuktskador i lack.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 347