ARMBANDSUR, dam, Certina, 14K guld samt länk i 18K guld.

510678. ARMBANDSUR, dam, Certina, 14K guld samt länk i 18K guld.

Damarmbandsur Certina, Swiss made. Urtavla med svarta siffror. Diameter ca 2 cm. Boett i 14K guld, stämplad 0,585 14K.
Kedja med säkerhetslänk i 18K guld, stämplad Depose 18K R7
Total vikt 14,5 gram.

Bruksskick.
Ej funktionstestad.
Boett med invändig gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 14,5 gram.

Bruksskick.
Ej funktionstestad.
Boett med invändig gravyr.

Antal besök: 4 311