ARMBANDSUR, dam, Certina, 14K guld samt länk i 18K guld.
510678. ARMBANDSUR, dam, Certina, 14K guld samt länk i 18K guld.
Damarmbandsur Certina, Swiss made. Urtavla med svarta siffror. Diameter ca 2 cm. Boett i 14K guld, stämplad 0,585 14K.
Kedja med säkerhetslänk i 18K guld, stämplad Depose 18K R7
Total vikt 14,5 gram.
Bruksskick.
Ej funktionstestad.
Boett med invändig gravyr.
Total vikt 14,5 gram.
Bruksskick.
Ej funktionstestad.
Boett med invändig gravyr.