ANDERS ALTZAR. Olja på duk, signerad- 25.

51064. ANDERS ALTZAR. Olja på duk, signerad- 25.

Vinterbild, 42 x 54 cm.

Hål i duken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinterbild, 42 x 54 cm.

Hål i duken, fläckar.

Antal besök: 6 253