MÖSSBORD, allmoge, 1800-tal.

MÖSSBORD, allmoge, 1800-tal.
510627. MÖSSBORD, allmoge, 1800-tal.

Låda, längd ca. 117, bredd 58, höjd 72 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 383