ARMBAND, samt halskedja och hänge, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, 1946, total vikt ca 27 gram.

510626. ARMBAND, samt halskedja och hänge, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, 1946, total vikt ca 27 gram.

Stelt armband, innermått längd 6, bredd 5,5 cm
Halskedja, längd 64 cm
Hänge, med pärla, höjd 4, bredd 2,7 cm
Total vikt ca 27 gram.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halskedja, längd 64 cm
Total vikt ca 27 gram.

Smärre slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 445