MUGG och VAS, orientaliska, dekor av drakar.

51060. MUGG och VAS, orientaliska, dekor av drakar.

Höjd 9 resp. 15 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 resp. 15 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 006