LJUSSTAKAR, 2 st, keramik, 1900-tal.

510595. LJUSSTAKAR, 2 st, keramik, 1900-tal.

I form av tomtar, höjd ca 28,5 cm.

Glasyrdefekter. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasyrdefekter. Bruksslitage.

Antal besök: 772