TAVLOR, 4 st. Kristna motiv, 1900-tal.

510433. TAVLOR, 4 st. Kristna motiv, 1900-tal.

Runda tavlor, diameter 20 cm
Gud som haver barnen kär, se till mig som liten är, vart jag mig i värden vänder, stpr min lycka i Guds händer, 35 x 25,5 cm
Jag mitt hus, vi vilja tjäna herren, 42,5 x 32 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Runda tavlor, diameter 20 cm

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 563