TERRIN, porslin, 1884-1890.

TERRIN, porslin, 1884-1890.
510413. TERRIN, porslin, 1884-1890.

Diameter 25,5, höjd 26 cm.

Krackeleringar, dekorslitage samt spricka i lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 25,5, höjd 26 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 456