BYRÅ med stenskiva, 1900-tal.

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal.
51040. BYRÅ med stenskiva, 1900-tal.

Längd 79, bredd 44, höjd 70 cm.

Bruksslitage, repor, fanerskador. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 883