KERAMIK, askfat, Carl Harry Stålhane, potpurriurna, Jani keramik, 1900-talets mitt/andra hälft.

510389. KERAMIK, askfat, Carl Harry Stålhane, potpurriurna, Jani keramik, 1900-talets mitt/andra hälft.

Urna höjd (Inklusive lock) 17,5 cm.
Askfat diameter 16,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Askfat diameter 16,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 814