MATBORD, bondrokoko, 1900-talets början.

510354. MATBORD, bondrokoko, 1900-talets början.

Längd 110 cm, utfällt med extraskivor 198,5 cm, bredd 90 cm, höjd 76 cm.

Vitmålat, slitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 572