ALIDOR LAMOTE. Interiörscen, olja på pannå, signerad och daterad 1916.

510283. ALIDOR LAMOTE. Interiörscen, olja på pannå, signerad och daterad 1916.

33 cm x 27 cm

Ramens yttermått 50 cm x 45 cm.

åldersslitage, ram med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 cm x 27 cm

Antal besök: 3 245