MÅNSKENSLAMPA, glas, 1800-tal.

510259. MÅNSKENSLAMPA, glas, 1800-tal.

Etsad dekor, rosafärger.
H öjd ca 46 cm.

Bruksslitage, smärre repor, saknas delvis kedja.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsad dekor, rosafärger.
H öjd ca 46 cm.

Antal besök: 495