STRINGHYLLA, 2-plan. teak, 1900-talets mitt.

510237. STRINGHYLLA, 2-plan. teak, 1900-talets mitt.

Hyllplanens längd 58 cm, väggkonsolernas höjd 52 cm.

Träskador samt färgslitage på konsolerna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 399