SIDEBOARD, jugend, 1900-talets början.

510187. SIDEBOARD, jugend, 1900-talets början.

Längd 93, bredd 50, total höjd 87 cm.

Slitage, fläckar, stötmärken. Skiva något lös, avslag i vänstra främre hörn samt med sprickor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 433