KALLE ANKA & CO, Walt Disneys serier, ca 150 st, 1960-tal.
510148. KALLE ANKA & CO, Walt Disneys serier, ca 150 st, 1960-tal.
1960: Nr 3,7,13.
1961: Ca 13 st
1962: Nr 3,12,31,32.
1963: Nr 1,10,12
1964: Ca 20 st
1965: 8 st.
1966: Ca 14 st.
1967: Ca 20 st.
1968: Ca 50 st.
1969:Ca 20 st.
Delvis dubletter. Slitage, skador, handskrift. Ej fullt genomgångna.
1960: Nr 3,7,13.
1961: Ca 13 st
1962: Nr 3,12,31,32.
1963: Nr 1,10,12
1964: Ca 20 st
1965: 8 st.
1966: Ca 14 st.
1967: Ca 20 st.
1968: Ca 50 st.
1969:Ca 20 st.