MAX VALTER SVANBERG. Figurkomposition. Färglitografi. Signerad i trycket.

510122. MAX VALTER SVANBERG. Figurkomposition. Färglitografi. Signerad i trycket.

64 x 54.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 54.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 537