510117. KALLE ANKA & CO, Walt Disneys serier, ca 75 st, 1952-1959.
1952: Nr 5
1953: Nr 8
1955: Nr 9 samt 12.
1956: Nr 1,2,3,7,8.
1957: Nr 25.
1958: 19 st, delvis dubletter.
1959: 47 st, delvis dubletter.
Samt:
Julparaden Nr 12 1956.
Ferieparaden Nr 6 1954.
Slitage, skador, handskrift. Ej fullt genomgångna.