ARMBANDSUR, 18k guld, Magnific. 1900-talets sista kvartal.

510094. ARMBANDSUR, 18k guld, Magnific. 1900-talets sista kvartal.

Märkt "17 rubis, incabloc", diameter 20 mm, bruttovikt 8 gram.

Bruksslitage. Mindre märken på urtavlan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 625