KNIV med ätpinnar samt tandpetare, möjligen Japan, 1800-tal.

510067. KNIV med ätpinnar samt tandpetare, möjligen Japan, 1800-tal.

Slida i bambu. Knivens längd ca 24 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 868