MARYLYN GIEROW. Skulptur, häst och man, patinerat gips, signerad samt daterad -81.

509958. MARYLYN GIEROW. Skulptur, häst och man, patinerat gips, signerad samt daterad -81.

Höjd 14,5 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14,5 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 1 115