TRAPPSTEGE, trä, 1900-tal.

TRAPPSTEGE, trä, 1900-tal.
509953. TRAPPSTEGE, trä, 1900-tal.

3 st. trappsteg, hopfällbar, höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 959