Gomér & Andersson Linköping
Smycken & Ädelstenar
Ringar
RING. 14k guld med blå sten, 1900-tal, vikt ca 11,5 gram.
509907. RING. 14k guld med blå sten, 1900-tal, vikt ca 11,5 gram.
Storlek ca 19.
Repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Storlek ca 19.
Repor.
Gomér & Andersson Linköping
412