BRICKSTÄLL, 2 stycken, teak/rotting med stringunderrede, 1900-talets mitt.

509863. BRICKSTÄLL, 2 stycken, teak/rotting med stringunderrede, 1900-talets mitt.

Diameter 40, höjd 74 cm samt längd 59, bredd 18, höjd 22 cm.

Bruksslitage samt rottingskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 380