SKYLTDOCKA, miniatyr, för underkläder, 1930/40-tal.

509847. SKYLTDOCKA, miniatyr, för underkläder, 1930/40-tal.

Med ställ. Höjd ca 62 cm.

Slitage, skador. Senare ställ.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ställ. Höjd ca 62 cm.

Antal besök: 3 795