SKÅP, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

509820. SKÅP, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

Betsat lövträ.
Skåp med en låda samt ett par skåpsdörrar med bakomvarande hyllplan. Kulfötter.
Höjd 91 cm.
Längd 70 cm.
Bredd 35 cm.

Bruksskick. Repor.
Nyckel saknas. Låset är låst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Betsat lövträ.
Höjd 91 cm.
Längd 70 cm.
Bredd 35 cm.

Bruksskick. Repor.
Nyckel saknas. Låset är låst.

Nycklar saknas.

Antal besök: 450