VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal.

509813. VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal.

Längd 66, djup 33, höjd 144 cm.

Slitage, reor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, reor och märken.

Antal besök: 465