ÄLDRE GRAFIK, 6 delar, bla. Muserna, 17/1800-tal.

509776. ÄLDRE GRAFIK, 6 delar, bla. Muserna, 17/1800-tal.

Största mått ca: 40 x 15 cm.

Slitage, skador, fläckar, ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största mått ca: 40 x 15 cm.

Antal besök: 628