SKRIVBORD, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

509768. SKRIVBORD, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

Betsat lövträ.
Skrivbord med två lådor samt hurts med ett hyllplan. Kopplad benställning. Svarvade ben.
Höjd 80 cm.
Längd 110 cm.
Bredd ca 48 cm.

Bruksskick.
Någon repa.
Fuktmärke efter glas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Betsat lövträ.
Höjd 80 cm.
Längd 110 cm.
Bredd ca 48 cm.

Bruksskick.
Någon repa.
Fuktmärke efter glas.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 483