FÅTÖLJ, teak, möjligen Danmark, 1900-talets mitt.

509746. FÅTÖLJ, teak, möjligen Danmark, 1900-talets mitt.

Rygghöjd 82 cm.

Bruksslitage. Textil med fläckar.
Skada undertill ,lös fjäder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 82 cm.

Skada undertill ,lös fjäder.

Antal besök: 393