KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST. Soffa, "Paradiset", 1900-talets mitt.

509737. KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST. Soffa, "Paradiset", 1900-talets mitt.

Brickmärkt.
Originalklädsel.
Längd ca 185 cm
Bredd ca 80 cm
Rygghöjd 86 cm.

Bruksslitage. Textil med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt.
Originalklädsel.
Längd ca 185 cm
Bredd ca 80 cm
Rygghöjd 86 cm.

Antal besök: 627