KONSOLBORD med låda, 1900-tal.

50969. KONSOLBORD med låda, 1900-tal.

Längd 84, bredd 42, höjd 75,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 999