RING, 18k guld med odlad pärla samt diamanter om totalt 0,04ct, GD&Co, Malmö, 1900-tal.

509688. RING, 18k guld med odlad pärla samt diamanter om totalt 0,04ct, GD&Co, Malmö, 1900-tal.

Pärla diameter ca 5,2 mm.
Ringstorlek ca 18.
Vikt ca 2,7 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pärla diameter ca 5,2 mm.
Ringstorlek ca 18.
Vikt ca 2,7 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 368