Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
RUNE BRÄNNBORN. olja på pannå signerad, daterad -70.
509668. RUNE BRÄNNBORN. olja på pannå signerad, daterad -70.
62 x 62 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
62 x 62 cm.
Auktionsverket Engelholm
1 346