VAS, glas, Åfors, Ernest Gordon, signerad.

509637. VAS, glas, Åfors, Ernest Gordon, signerad.

Höjd 8,5 cm.

Åldersslitage. Obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 cm.

Antal besök: 1 369