Auktionshuset Kolonn
Speglar
SPEGEL, gustaviansk stil, oval med rosettkrön, 1900-tal.
50955. SPEGEL, gustaviansk stil, oval med rosettkrön, 1900-tal.
74 x 53 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
74 x 53 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 486